Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Опалення

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
19.07.2016р.

Як правильно збирати та використовувати дощову воду

Якісна природна питна вода нині стає рідкістю, тому задля економії багато хто замислюється над тим, чи варто нею змивати нечистоти, мити машину або зрошувати садову ділянку. Водопровідна вода, яка відповідає споживчим нормам, украй необхідна лише для приготування їжі, миття посуду та особистої гігієни. Для будь-яких інших потреб припустиме використання дощової води.

 
12.07.2016р.

Як збудувати фахверковий будинок

Фахверк (Fachwerk — каркасна конструкція) — тип будівельної конструкції, у якій несучою основою слугує просторова секція з похилих (під різними кутами) балок, які зазвичай видно із зовнішнього боку будинку, які й надають будівлі характерного вигляду. А от простір між балками заповнюють глинобитними матеріалами, цеглою або деревом. Фахверк з’явився ще у XV столітті в Німеччині, і став дуже поширеним у Європі, зокрема, на півночі (від Британії до Польщі).

 
07.07.2016р.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ УТЕПЛЕННЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Утеплення фасадів у багатоквартирному будинку, де багато мешканців, принесе замовнику цієї послуги енергоекономію, але водночас може нашкодити сусідам. Найпоширеніший метод енергозбереження – поміняти старі вікна й двері на енергозберігаючі та утеплити фасад. Частіше за все власник квартири утеплює свої квадратні метри, однак така «клаптикова модернізація» має технологічні недоліки.

 
07.07.2016р.

Як навчитися економити на опаленні та не замерзнути взимку?

Справжній український господар до зими починає готуватися ще влітку. Враховуючи сьогоднішню ситуацію у державі, коли ціни на комунальні послуги знову поповзли вверх, а плата за тепло з початком опалювального сезону просто вимете останні копійки з гаманців, цього року підготовку варто проводити як ніколи ретельно. Що робити, аби зберегти не лише сімейний бюджет, але й тепло в оселі, які невеличкі хитрощі варто застосувати та чи допоможе у економії коштів на опалення державна програма «Тепла оселя»?

 
01.07.2016р.

Що слід знати при виборі дерев’яних дверей

Дерево донині залишається одним із найпопулярніших матеріалів при виготовленні дверей. Це екологічно чистий продукт, який дарує нам сама природа. Деревина високої якості, правильно розпиляна, висушена і склеєна, – це гарантія того, що двері збережуть свої початкові властивості протягом десятиліть експлуатації без зміни форми, розмірів і не створять проблем при їх використанні.

 
01.07.2016р.

Особливості облаштування поверхневого водовідведення

Облаштування поверхневого водовідведення від будинку – один із необхідних елементів благоустрою. Без нього швидко руйнуватиметься будинок, калюжі і бруд будуть постійно на подвір’ї та ділянці, можливе також підтоплення підвалів й гаражів.

 
01.07.2016р.

Підсходовий простір: кілька ідей облаштування

Доцільність використання підсходового простору розуміє не кожен. Якщо за кордоном архітектор проектує будинок одразу із підсходовим простором, то в Україні власник згадує про нього лише у процесі експлуатації будинку. А підсходовий простір – це не лише дизайнерський прийом, але збільшення житлової площі та додаткові приміщення.

 
01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

 
01.07.2016р.

Виготовлення дитячих дерев'яних гойдалок

За вікном літо, й діти чимдуж рвуться до розваг, які їм забезпечує ця тепла пора року. Одна із улюблених літніх розваг – гойдалка.

 
29.06.2016р.

Від посадки до вирубки. Як садити та рубати ліс?

Все починається з посадки невеличких саджанців, а закінчується вирубкою лісу. Проте, аби перша і друга процедури пройшли успішно, робити їх варто за усіма правилами та за допомогою надійної техніки. Як саме безпомилково потрібно садити дерева, в яку пору року та день тижня варто розпочинати роботи, коли слід вирубувати ліс та якою технікою це краще робити? Про це та багато іншого розповіли фахівці компанії «Palche», національного виробника твердопаливних котлів деревообробних агрегатів, запчастин до імпортної сільськогосподарської техніки та механізмів для сільського, лісозаготівельного, комунального господарства.

 
22.06.2016р.

Особливості облаштування сауни

Технології будівництва сауни у квартирі, заміському будинку або в окремій споруді на ділянці практично однакові. Процес спорудження включає в себе кілька етапів: облаштування підлоги, зведення каркаса з установленням дверей і, якщо передбачено, вікна, монтаж електропроводки, термоізоляцію та пароізоляцію стін і стелі, обшивання стін вагонкою, виготовлення та встановлення кам'янки, освітлювальних приладів і декоративної фурнітури.

 
21.06.2016р.

Ми навчимо вас фарбувати правильно

Фарбування стін і стелі – найкращий та найшвидший спосіб оновити чи змінити інтер’єр. Якщо наважуєтеся на таке, то варто заздалегідь ознайомитися з особливостями та технікою малярської роботи. Фарбування не належить до технологічно складних процесів і спеціальної підготовки не потребує, тому з цією роботою може впоратися кожен бажаючий.

 
17.06.2016р.

Як боротися з надмірною вологістю

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
09.06.2016р.

Чому котли краще за все купувати влітку? Переходимо на альтернативне...

З першого червня попит на твердопаливні котли в Україні збільшився практично на 10%. У липні ці показники швидше за все зростуть ще на 17-20% та до кінця серпня будуть триматися на одному рівні. Такі цифри свідчать про те, що в Україні розпочалася пора ремонтів, а отже, одним із найбільш затребуваних товарів стали твердопаливні котли. Чому так відбувається, коли краще за все купувати котел, де знайти кращий та як обрати потрібний – про це та багато іншого розповіли фахівці компанії «PALCHE», національного виробника твердопаливних котлів.

 
31.05.2016р.

Дерев'яні вікна і двері

Невід’ємною складовою затишного помешкання є якісні та доглянуті вікна і двері. Якщо першими ми користуємося доволі рідко, то другими – по кілька десятків разів на день. Та незважаючи на це, функції вікон і дверей у формуванні інтер’єру, екстер’єру і внутрішнього затишку однакові. Нині для виготовлення вікон і дверей застосовують різноманітні матеріали: деревину, метал, пластик та інші синтетичні матеріали. Зважаючи на низку факторів останнім часом обсяги використання синтетичних матеріалів у виробництві вікон і дверей стрімко зростають. Непоодинокими є випадки, коли дерев’яні вікна або двері викидають на смітник, а замість них встановлюють металопластикові. На жаль, споживач часто не розуміє, що у багатьох таких випадках, дерев’яний виріб потребує лише оновлення захисно-декоративного покриття і, можливо, «косметичного» ремонту.

 
20.05.2016р.

Трапеза під відкритим небом

З початком весняно-літнього періоду дедалі більше людей віддають перевагу відпочинкові під відкритим небом. Хтось обирає затишне місце на природі, інші – влаштовують справжню трапезу на дачі або подвір’ї заміського будинку.

 
19.05.2016р.

Плануєте купити котел на дровах? 4 речі, які ви обов’язково повинні...

Опалювальний сезон в Україні лише нещодавно завершився, а вітчизняні господарі уже почали думати про те, як обігріти оселю наступної зими. Через різке подорожчання газу більшість українців ще минулого року зважили всі «За» та «Проти» і перейшли на альтернативні види палива, які не лише гроші економлять, але й будинок краще зігрівають. За прогнозами фахівців, цього року майже 40% мешканців нашої держави планують замінити свій котел на твердопаливний. Тож, як це краще зробити, на що в першу чергу звернути увагу, та на яку ціну варто орієнтуватися - про це та багато іншого розкажуть фахівці компанії «PALCHE», національного виробника твердопаливних котлів.

 
10.05.2016р.

«Тепла» ініціатива держави, або Чому в Україні газові котли масово...

Все, що робить життя українців складнішим та дорожчим, змушує їх вчитися заощаджувати. На жаль, такого влучного вислову серед українських прислів'їв немає, але в реальному житті воно має шанс на існування. Стрімке зростання цін на блакитне паливо нарешті зробило чудо – громадяни масово почали відмовлятися від газу та переходити на альтернативні види палива.

 
06.05.2016р.

Унікальний еко-острівок біля Львова

Львів – місто локації відразу декількох екологічних лих: Грибовицьке сміттєзвалище, очисні споруди, стара каналізація у центрі, відсутність сміттєпереробного заводу, наявність величезної кількості не еко-транспорту – і це ще не все. Право на чисте повітря і гарний запах місто виборює вже не перший рік, втім світла в кінці тунелю майже не видно. Та насправді краплини чистої води у цьому океані таки є і одна із таких еко-надій Львова – це завод із переробки ртутних ламп, що розташований у селі Мурованому біля міста.

 
28.04.2016р.

Навчальний курс Партнерської програми з розвитку та поширення...

Метою Партнерської Програми є поширення в Україні та за її межами пропонованих ПП «Топ-Бетон» технологій, реалізацію витратних матеріалів та спецінструменту. Для цього тим, хто хоче набути певного досвіду, навчитися чи удосконалити свої знання та вміння ми пропонуємо Навчальний курс за трьома напрямками діяльності

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.