Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ванна

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
10.05.2011р.

Наливні підлоги: все нове – це добре забуте старе

У сучасній будівельній практиці монолітні бетонні підлоги найчастіше використовують як основу під різні види фінішних покриттів. Як самостійне покриття звичайний бетон не використовують, адже він має істотні недоліки: низьку стійкість до навантажень, ударів та впливу навколишнього середовища, низьку міцність на відрив. Проте сьогодні є можливість вирішити ці проблеми.

 
10.05.2011р.

Укладання паркетної дошки

Паркетна дошка – це двошарова дерев'яна конструкція. Нижній шар – основа зі струганих рейок або дощок малоцінних порід деревини, верхній – паркет з прямокутних планок цінних порід деревини

 
10.05.2011р.

Підкладки під паркет, ламінат, лінолеум

Стандартні підкладки під ламінат, лінолеум чи паркетну дошку виготовляють із різних матеріалів та різної товщини — від 2 мм. Вибір товщини підкладкового матеріалу залежить від особливостей підлоги та індивідуальних потреб. Тонку підкладку використовують виключно для тепло- і звукоізоляції, за наявності великих нерівностей на поверхні підлоги застосовують товсту підкладку.

 
10.05.2011р.

Як укладати ламінат

Ламінат – високотехнологічне підлогове покриття, кожен шар якого виготовляють із певного матеріалу. Верхнім шаром ламінату є міцна плівка, яка захищає його від сонячних променів, вологи й механічного пошкодження у процесі експлуатації

 
10.05.2011р.

На стику двох покриттів

Уявімо ситуацію, що у вітальні у вас лежить паркет, у ванній кімнаті – керамічна плитка, у дитячій – ковролін, у кабінеті – ламінат, а на кухні – лінолеум. Усе надзвичайно практично, і, головне, зручно. Але якщо не сховати стики між покриттями, інтер’єр матиме незакінчений вигляд, а згодом неодмінно почнуться проблеми іншого характеру: у щілини в місцях стику покриттів забиватиметься сміття, а лінолеум неодмінно задиратиметься. Тому яке б покриття ви не постелили на підлогу, особливу увагу треба звертати на аксесуари до неї – поріжки.

 
10.05.2011р.

Не забудьте про плінтус

Плінтус може забезпечити відповідність кольору між підлогою та стінами, дверима й інтер’єром приміщення або, навпаки, візуально відокремлювати ці елементи.

 
10.05.2011р.

Важливість енергоаудиту будівель

Перш ніж впроваджувати заходи з енергозбереження, слід оцінити їх ефективність та доцільність. Саме з цією метою проводять енергоаудит, оскільки не варто витрачати гроші на утеплення, якщо потенціал енергозбереження будинку вичерпаний. Є і друга крайність – коли значно дешевше побудувати житло заново, аніж латати фундамент, стіни і дах дірявого та вологого будинку.

 
10.05.2011р.

Вологозахист будинку – комплексний підхід

Зволоження різних частин житлового будинку може відбуватися в результаті дії ґрунтових вод, атмосферних опадів, водяної пари, що міститься в повітрі приміщень, та з інших причин.

 
10.05.2011р.

Остерігайтеся помилок при утепленні фасаду

Досвід застосування таких систем порівняно малий, тому при виборі матеріалів у процесі проектування та монтажу будівельники припускаються безліч помилок, наслідком яких може стати значне погіршення властивостей фасадних систем, зниження терміну їхньої експлуатації, руйнування і навіть загроза життю та здоров'ю людей. Розглянемо типові помилки при утепленні фасаду і способи їхнього уникнення.

 
10.05.2011р.

Прозоре будівництво. Продовження

Напевно, надзвичайне враження створює прозора підлога через ілюзію відсутності під ногами опори. Важко перелічити сферу застосування підлоги зі скла – це й світлопрозорі перекриття між поверхами, і засклені ніші в підлозі, і сходи, і подіуми, і оглядові майданчики в клубах, концертних залах, ресторанах тощо. Конструкція підлоги залежить від функціонального призначення приміщень.

 
10.05.2011р.

Прозоре будівництво

Один із принципів сучасної архітектури – усунення всього, що заважає людині контактувати з навколишнім світом. Мова йтиме про скло, яке руйнує межі між внутрішнім і зовнішнім простором.

 
01.05.2011р.

Ситуація на ринку дерев'яних вікон

У редакції газети «БудЕксперт» відбувся «круглий стіл», за яким підприємці Західного регіону обговорили ситуацію на ринку дерев’яних вікон. У спілкуванні взяли участь виробники і дилери з продажу вікон.

 
01.05.2011р.

Подбайте про димар

Традиційним матеріалом для спорудження димоходів вважають цеглу, з якої димарі споруджували в усі епохи. Причому майстри, що вміли «підняти» за усіма правилами цегляний димар, завжди були у пошані.

 
01.05.2011р.

Кращий від паркету - тільки паркет!

Про теперішній стан справ, труднощі, проблеми та перспективи розвитку йшла мова за круглим столом у нашій редакції. Його учасники – відомі виробники і продавці паркету й паркетної дошки.

 
01.05.2011р.

Натяжна стеля: плюси і мінуси

Проведений у нашій редакції «круглий стіл» було присвячено натяжним стелям, які стають дедалі популярнішими серед населення. Учасники цього заходу – інсталятори натяжних стель, представники деяких торгових марок, дизайнери.

 
01.05.2011р.

Броньовані двері. Як вибрати?

Участь взяли: Ігор Іляш, ТзОВ "Регіон-3"; Андрій Білоніжко, ТзОВ "Маркостиль"; Сергій Яременко, ПП "Ажур Сервіс"; Олександр Григоренко, ППФ "Вікнотерм"; Василь Попович, ДП "Корса Львів"; Григорій Хоміцький, ФОП

 
28.04.2011р.

Основні етапи будівництва лазні

Фундамент сауни роблять стрічковим або стовпчастим. У глинистих і суглинних ґрунтах, які спучуються при промерзанні, підошву фундаменту розташовують на 10–25 см нижче від рівня промерзання ґрунту; в піщаних і гравелистих ґрунтах – на глибині не менше 0,5 м від планованої позначки. Кладуть фундамент на утрамбовану піщану подушку завтовшки не менше 15 см. Товщина стрічкового фундаменту залежить від конструкції лазні та коливається в межах 20–30 см.

 
28.04.2011р.

Акваріум в інтер’єрі

Однією з найважливіших функцій акваріума залишається та, що він не лише є оригінальною прикрасою для квартири, а й робить повітря в кімнаті вологішим. А це є дуже актуальним для будинків із центральним опаленням, оскільки сухе повітря вкрай шкідливе для слизової оболонки носоглотки й органів дихання.

 
28.04.2011р.

Гардеробна – кімната, де «живуть» ваші речі

Використання стандартних господарських приміщень у малогабаритних квартирах як гардеробних кімнат дасть змогу задіяти весь корисний простір вашого помешкання. Зазвичай у проекті квартири передбачається невелике приміщення, яке можна використати для облаштування гардеробної кімнати

 
16.04.2011р.

Перший будівельний чемпіонат

15-17 березня 2011 року в Львові в рамках виставки «БудЕкспо-ВЕСНА» уперше відбувся «Будівельний чемпіонат».

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.