Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Конструкції бетонні

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
04.10.2016р.

ПАТ «Івано-Франківськцемент»: ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕМЕНТ ДЛЯ...

ПАТ «Івано-Франківськцемент» – найсучасніше високотехнологічне підприємство, укомплектоване найновішим обладнанням провідних світових виробників, яке у виробництві цементу використовує енергозберігаючу, високопродуктивну та екологічно безпечну технологію – «сухий спосіб». У асортименті підприємства – 14 видів цементу, які без обмежень можуть використовуватись для всіх видів будівельних робіт.

 
02.09.2016р.

Накопичення тепла у будинку

Сучасний енергоощадний будинок не тільки витрачає менше тепла, але і, якщо є відповідне обладнання, забезпечує надходження енергій сонця, води, повітря, ґрунту. Для засвоєння цих енергій огороджувальними конструкціями будинку доцільно використовувати недорогі матеріали, що вирізняються високою теплоємністю і масою (ізоляційні дереволокнисті плити, мелений газетний папір (ековату), композитні матеріали на основі глини, піску, соломи, очерету, коноплі тощо).

 
09.08.2016р.

Етапи ремонту квартири – послідовність робіт

Народна мудрість недарма порівнює процес ремонту з пожежею: господарям точно також ніде жити, у них з’являється маса незручностей, значних витрат, а також постійна необхідність прийняття важливих рішень. До глобальних змін необхідно готуватися не лише фінансово, але й психологічно. Щоб звести до мінімуму ймовірність стресів і оптимізувати витрати грошей і часу, добре знати основні етапи ремонту квартири, незалежно від того, чи плануєте ви зробити ремонт своїми руками або довіритися фахівцям

 
05.08.2016р.

Будинок з дерева – мрія кожного

Світові експерти зазначають, що cьогодні все більшої популярності набувають будинки із деревини. За статистикою, у США щорічно 500 000 родин купують дерев’яні будинки. Для порівняння, у Скандинавських країнах 90% будинків – дерев’яні найрізноманітніших конструкцій, адже деревина як природний матеріал створює найкомфортніші умови для проживання.

 
05.08.2016р.

Головне при облаштуванні підлоги

Як відомо, підлога складається не лише із зовнішнього покриття, яке виконує естетичні функції та є зносостійкою поверхнею, а й з послідовно укладених шарів різних матеріалів, які забезпечують надійну тепло-, волого- і звукоізоляцію.

 
22.07.2016р.

Ґрунтування і вирівнювання поверхонь шпаклівкою

Ґрунтовки і шпаклівки є основою кожного комплексного ремонту та будь-яких оздоблювальних робіт. У першу чергу слід подбати про ретельну підготовку поверхонь, які оздоблюватимуть. Адже покриття, яке на них наносять, має триматися протягом багатьох років. Підготовану поверхню слід покрити ґрунтовкою. Ґрунтовки відрізняються глибиною проникнення – що глибше, то якіснішим і довговічнішим буде покриття.

 
12.07.2016р.

Як позбутися тріщин на стелі

Протягом тривалого часу на стелі можуть з’явитися тріщини. Найчастіше це спостерігається на місці стику стельових плит. Від таких тріщин не так складно позбутися. І це можна зробити власноруч, своїми руками, без професіоналів. Розглянемо основні способи ремонту стелі, які допоможуть позбутися тріщи

 
17.06.2016р.

Вирішення проблеми позеленіння покрівлі

Позеленіння захисного шару покрівлі та утворення моху відбувається внаслідок перезволоження певних її ділянок. Мох, грибок, тощо «процвітають» на дахах будинків у районах, які характеризуються великою кількістю опадів і високим рівнем вологості. Якщо високі дерева постійно кидають тінь на дах або частина покрівлі дивиться на північ, вона не отримує достатнього тепла і сонячного світла, для того, щоб роса та опади могли швидко випаровуватися. Отож головна причина позеленіння даху – вологість, яка створює сприятливе середовище для розвитку різноманітних мікроорганізмів.

 
17.06.2016р.

Уникайте помилок при спорудженні даху

Усі помилки при спорудженні даху можна розді¬лити на дві основні групи: помилки проектування; помилки будівництва. Оскільки будівельні помилки можна усунути на будівельному майданчику, то зосереджуватися на них детально немає сенсу.

 
17.06.2016р.

Реставруємо старі вікна

Роблячи у помешканні ремонт, часто включають до витрат заміну старих вікон новими, хоча при ретельному розгляді часто з’ясовується, що дерев'яні рами, які довго слугували, ще цілком придатні до експлуатації. Демонтувати старі конструкції та встановити нові простіше, ніж займатися відновленням, але набагато дорожче.

 
15.04.2016р.

Гвинтовий фундамент у сучасному будівництві

Сьогодні гвинтові палі є чудовою альтернативою традиційному бетонному фундаменту та можуть успішно конкурувати з ним щодо якості, економічної та екологічної вигоди. а технологія набуває все більшої популярності у сучасному будівництві. Про використання фундаментних паль у сучасному будівництві нам розповів Святослав ГАВРИШКЕВИЧ, представник компанії "Унікальні технології

 
09.03.2016р.

Як правильно наклеювати шпалери?

Отже, нарешті, стіна зашпакльована, вирівняна і загрунтована, а. отже, можна клеїти шпалери! Грунтовка повинна бути спеціальною для шпалер, а не будь-якою. З чого починаємо? Розрізання Спочатку шпалери треба розрізати за допомогою шпалерного ножа, подібного на лезо з ручкою, або просто звичайними ножицями. Узор з обох країв повинен сходитися. Взагалі розрізання шпалер - процес досить відповідальний. Наклеювати їх значно швидше, ніж розрізати.

 
18.01.2016р.

Як обрати надійного забудовника

Більше половини покупців обирають квартири на первинному ринку нерухомості. Українці віддають перевагу житлу в новобудовах. За оцінками фахівців, більшість угод укладається саме на первинному ринку нерухомості. Покупців приваблює розвинена інфраструктура, нові інженерні комунікації та сучасні стандарти будівництва.

 
14.01.2016р.

Домик, дом, коттедж или вилла?

Многие люди предпочитают жить в частном доме, а не в квартире многоэтажки, пусть даже просторной, пусть даже элитного класса. И это не удивительно, ведь жизнь в собственном доме куда приятнее, чем с соседями с каждой стороны. Возможность иметь участок земли возле собственного жилья, где смогут играть дети или же можно будет проводить пикники и большие семейные праздники, неоценима. Если кто-то с этим утверждением не согласен - этот человек, наверное, прожил всю жизнь в квартире и просто не понимает о чем идет речь. Но все, кто однажды оценил преимущества частного дома, уже не захотят вернуться в многоэтажку.

 
05.01.2016р.

Необхідність захисту будівельних конструкцій від вологи

Захист стін, цокольних та горищних перекриттів від вологи є однією з основних вимог теплого та енергоефективного житла. Окрім того,увсі конструкції будинку мають бути облаштовані таким чином, аби волога, яка в них з'явилася, могла якомога швидше випаруватися. При підвищеній вологості виникає відчуття теплового дискомфорту.

 
05.01.2016р.

Яку стелю обрати?

Сучасна будівельна галузь пропонує безліч матеріалів та способів оздоблення стелі. Сьогодні, як і колись, не втрачає популярності фарбування, однак все частіше замовники для обшивання стелі використовують гіпсокартон, натяжну та підвісну стелі.

 
21.12.2015р.

Гіпсові підлоги, яка між ними різниця?

Щороку ринок пред’являє до будівельних матеріалів все більше вимог. Це стосується і наливних підлог, які в практиці сучасного будівництва вже довели свої переваги. Вони повинні бути міцними, щоб служити надійною основою під гомогенні й інші покриття. Довговічними — щоб уникнути рекламацій. Екологічними — щоб вписатися в рамки нових екологічних стандартів. А окрім того, комфортними у роботі, щоб забезпечити максимальну економію часу та фінанси.

 
20.11.2015р.

Будуємо з Вістовицької цегли

Будівництво – досить дорогий процес, тому не дивно, що забудовник прискіпливий у пошуках надійного та якісного матеріалу.. Та щоб не потрапити у ситуацію, коли «скупий платить двічі», варто знати, що саме можна втратити, зекономивши на важливому..

 
09.11.2015р.

Промислові підлоги «UNIVERSUM®»

Виробничий холдинг «UNIVERSUM®» – один із лідерів на ринку виробництва серії професійних матеріалів будівельної хімії та розробок технічних рішень для захисту промислових і комерційних об'єктів. Матеріали, що виробляються під торговельною маркою «UNIVERSUM®».

 
02.11.2015р.

ЯК РОЗРАХУВАТИ НАВАНТАЖЕННЯ НА ФУНДАМЕНТ?

Розрахунок навантаження на фундамент для будинку проводять на етапі проектування споруди. Мета цих розрахунків полягає у визначенні впливу навантажень на фундамент. Необхідно пам’ятати, що сумарне навантаження складається з постійних і тимчасових навантажень.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.