Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ламінат

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
12.12.2011р.

Сходи і доріжки без льоду та снігу

Як правило, в холодну пору року сходи при вході до будинку покриті льодом. Це становить небезпеку для перехожих і транспорту, оскільки може призвести до травм. Аби позбутися цієї проблеми, варто встановити спеціальну обігрівну систему для сходів. Вона позбавить вас від подальшого систематичного ручного видалення снігу та льоду, посипання піском і сіллю. Обігрівання сходів працює автоматично і не шкодить покриттю й навколишньому середовищу. Ця система функціонує до тих пір, поки є ймовірність виникнення льоду, тобто поки процес танення не припиниться і вся потала вода не буде видалена.

 
21.11.2011р.

Усі на подіум

Дизайн сучасних інтер’єрів передбачає використання різноманітних елементів класики. Велику популярність мають розмальовані стелі, колони, арки тощо. Проте оригінальності й практичності надасть подіум – винахід давньоримських архітекторів, який сьогодні заново переживає своє зародження.

 
07.11.2011р.

Масивна дошка на підлозі

Масивна дошка – довговічний, природний матеріал, який додає приміщенню особливої вишуканості. Проте укладання та оздоблення масивної дошки має певні особливості, які впливають на експлуатацію підлоги та зберігають первісний вигляд деревини.

 
03.11.2011р.

Водяне опалення підлоги за допомогою газового котла

Концепція водяної теплої підлоги зводиться до монтажу між підлогою та підлоговим покриттям системи міні-трубопроводів, по яких циркулює нагріта рідина (вода, антифриз тощо). У такій системі роль нагрівального елемента виконують труби з гарячою водою, які укладають під поверхнею підлоги. Низька температура теплоносія – принципова відмінність системи підлогового опалення від традиційних радіаторних систем. Для нормальної роботи теплої підлоги необхідний теплоносій із температурою всього 30–50°C.

 
24.10.2011р.

Деревина, що не горить

Деревина – практичний, універсальний будівельний матеріал, який використовували завжди. Проте він піддається впливу навколишнього середовища та інших факторів, які відіграють важливу роль в експлуатації. Саме тому виникає потреба в захисті конструкцій та виробів із деревини, який ґрунтується на застосуванні спеціальних хімічних засобів.

 
19.10.2011р.

Як заощадити на ремонті квартири

Хто буде робити ремонт у вашій квартирі, двох думок бути не може: спеціалісти, спеціалісти і ще раз фахівці! Звичайно, деякі дрібниці на кшталт клеєння шпалер і заміни плінтусів можна осилити і самим, при наявності умілих і більш-менш досвідчених рук. А от улаштування нових електричних точок (іншими словами, розеток), укладання кахлю і вже тим більше вирівнювання стін доведеться довірити майстрам.

 
17.10.2011р.

Надмірна вологість та боротьба з нею

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
11.10.2011р.

Плінтусні обігрівачі

Плінтусні обігрівачі – це система опалення, при якій комфортна для людини температура (~20°С) досягається за рахунок особливої конструкції системи і її розміщення. «Теплий плінтус» встановлюють по периметру приміщення. Теплові промені, які виходять із системи, швидко нагрівають приміщення і підтримують постійну температуру по всьому його об'єму.

 
03.10.2011р.

Догляд та оновлення дерев’яної підлоги з різним покриттям

Періодичний догляд за дерев'яною підлогою дасть змогу зберегти властивості матеріалу на довгі роки. Для цього потрібно знати, як позбутися глибоких подряпин, щілин, плям та інших недоліків дерев’яної підлоги. Для захисту і зміцнення дерев'яної підлоги найчастіше використовують лаки, оливи та просочувальні розчини. Для оновлення – її шліфують, ґрунтують та покривають новим шаром захисного покриття.

 
29.09.2011р.

Увага! Пил у домі

Як відомо, пил безперервно утворюється внаслідок старіння та руйнування предметів домашнього інтер'єру, нещільність конструкцій будинку, розташування помешкання поблизу промислових і транспортних об’єктів тощо. У процесі життєдіяльності ми щодня вдихаємо приблизно 12–15 тисяч літрів повітря, а з ним — 5 мільярдів дрібних часток пилу. Піднявшись у повітря, алергени пилу довго не осідають, а при вдиханні потрапляють в організм людини. Саме через це постійно зростає кількість людей із алергією на побутовий пил.

 
30.08.2011р.

Як купувати лінолеум

Нині лінолеум використовують для покриття підлоги майже у всіх приміщеннях, тому кожен хоче знайти для себе оптимальний варіант, пропонуємо кілька правил і порад, щодо придбання лінолеуму.

 
18.08.2011р.

Облаштовуйте підлогу правильно

Підлога складається не лише з покриття, яке виконує естетичні функції і є зносостійкою поверхнею, а й з послідовно укладених шарів різних матеріалів, які забезпечують надійну тепло-, волого- і звукоізоляцію. Залежно від багатьох особливостей, підлоговий пиріг має різну «начинку» і не завжди складається з однакових компонентів. Проте головними вимогами до будь-якої підлоги залишаються надійна ізоляція та міцність.

 
05.07.2011р.

Плінтус – важливий елемент підлоги

Завершальним етапом облаштування підлоги є встановлення плінтуса. Він закриває щілину між підлогою та стінами, за необхідності приховує нерівності підлоги і стін, під ним можна сховати дроти й кабелі. Плінтус може гармонійно поєднати кольори підлоги, стін, дверей та інших елементів інтер’єру приміщення, або, навпаки, візуально відокремити їх.

 
13.05.2011р.

Керамічна плитка:яку вибрати?

Довговічний унікальний обробний матеріал, з якого виготовляється керамічна плитка, володіє всіма необхідними властивостями, такими як морозо-. водостійкість, водопоглинання, вогнетривкість, зносостійкість, гігієнічність і, звичайно ж, неповторний дизайн.

 
10.05.2011р.

Електропідігрів підлоги

Системи кабельного опалення підлоги можна укладати практично під будь-яке покриття. «Тепла підлога» відповідає усім екологічним нормам, зберігає природну вологість повітря й, оскільки практично відсутня конвекція, піднімається значно менша кількість пилу, що важливо для людей, які страждають алергією або астмою.

 
10.05.2011р.

Який паркет, такий клей

Якщо ж ви вибираєте паркетний клей самостійно, то потрібно пам'ятати про такі характеристики клею – строк придатності й термін тверднення паркетного клею, можливість схоплення з основою і типом покриття на підлогу, температурний діапазон, вартість, наявність шкідливих речовин й екологічність.

 
10.05.2011р.

Підлога – від основи до покриття

Найважливішим аспектом є звичайно – правильне укладання. Від дотримання усіх норм укладання покриття напряму залежить те, як саме і скільки воно вам прослужить.

 
10.05.2011р.

Там, де рідко ступає нога

Для облаштування підлоги в нежитлових приміщеннях типу гаража, ванни чи котельні, звичайно використовують дещо інші матеріали ніж для всього будинку. Найкраще для цього підходить бетон, цемент, асфальт і плитка, завдяки своїй міцності, вологостійкості і надійностіТам, де рідко ступає нога

 
10.05.2011р.

Наливні підлоги: все нове – це добре забуте старе

У сучасній будівельній практиці монолітні бетонні підлоги найчастіше використовують як основу під різні види фінішних покриттів. Як самостійне покриття звичайний бетон не використовують, адже він має істотні недоліки: низьку стійкість до навантажень, ударів та впливу навколишнього середовища, низьку міцність на відрив. Проте сьогодні є можливість вирішити ці проблеми.

 
10.05.2011р.

Укладання паркетної дошки

Паркетна дошка – це двошарова дерев'яна конструкція. Нижній шар – основа зі струганих рейок або дощок малоцінних порід деревини, верхній – паркет з прямокутних планок цінних порід деревини

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.